Lecznica weterynaryjna

Lecznica weterynaryjna

Rozwój lecznicy

Krótka historia

 • Skromne początki

  Nasza historia sięga 1997 roku, kiedy to lecznicę stanowił tylko gabinet. W ciągu kolejnych lat staraliśmy się ją sukcesywnie rozbudowywać i modernizować, aby móc świadczyć coraz lepsze usługi dla naszych milusińskich.
 • Intensywny rozwój

  Jeszcze tego samego roku w lecznicy pojawił się aparat RTG, aparat do narkozy wziewnej i kardiomonitor, a później stopniowo szpital, sala chirurgiczna i laboratorium pozwalające na szybką ocenę badanej próbki krwi, a także sprzęt do reanimacji, koncentrator tlenu, aparat USG oraz wywoływarka rentgenowska.
 • Grono specjalistów

  W miarę rozwoju lecznicy powiększał się również zespół. Aktualnie liczy on już ośmioro lekarzy pracujących na stałe. Dodatkowo wspiera nas dwoje wspaniałych konsultantów oraz kilkoro pracowników technicznych.
 • Trzeba pomagać

  Na co dzień współpracujemy także z przytuliskiem dla zwierząt Prima-Vet. Staramy się zapewnić jego pensjonariuszom jak najlepsza opiekę weterynaryjną oraz pomoc w znalezieniu nowego domu. Wierzymy, że dobro wraca.
 • Wspólna pasja

  Nieustannie dążymy do podnoszenia kwalifikacji uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach i sympozjach. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się szkoląc stażystów i studentów, co daje nam ogromną satysfakcję.